Zarabianie przez Klikanie - Stabilne Firmy GPT

Analiza serwisów Get Paid To. Tylko respektowane programy z krystalicznie czystą opinią wśród użytkowników. Zarabianie przez klikanie jest dochodowe gdy korzysta się ze stabilnych źródeł! Zapraszam!

Cash Balance Reader» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


- Klikałem, dlatego widzisz tą stronę, ale już nie klikam i nikomu tego sposobu zarabiania nie polecam! Sprawdziłem, nie warto. SZKODA CZASU NA TAKĄ AKTYWNOŚĆ W INTERNECIE!
- Kluczem jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate artykuły, buduj listę czytelników i... stale się edukuj!

Dołącz do NAS!

PTC czy PTR??? (0)

piątek, lipca 24, 2009 by , under

Obecnie wiele serwisów w celu ulepszenia swojej oferty GPT łączy klikanie linków ze strony www (PTC) z klikaniem linków w emailach (PTR/PTE). Na ogół linki PTC są lepiej płatne ale... emaile są o wiele wygodniejsze - nie wymagają logowania się na stronie, przychodzą bezpośrednio na skrzynkę odbiorczą. Każdy zainfekowany zarabianiem w sieci cierpi na brak czasu a płatne emaile znacznie go oszczędzają. Inna sprawa to stabilność firm PTR, która jest nieporównywalna do kilkumiesięcznych episodów witryn PTC - bux. W związku z tym skupie się na prezentacji wielu starych, stabilnych PTRów.edit post

0 Reply to "PTC czy PTR???"

Prześlij komentarz