Zarabianie przez Klikanie - Stabilne Firmy GPT

Analiza serwisów Get Paid To. Tylko respektowane programy z krystalicznie czystą opinią wśród użytkowników. Zarabianie przez klikanie jest dochodowe gdy korzysta się ze stabilnych źródeł! Zapraszam!

Cash Balance Reader» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


- Klikałem, dlatego widzisz tą stronę, ale już nie klikam i nikomu tego sposobu zarabiania nie polecam! Sprawdziłem, nie warto. SZKODA CZASU NA TAKĄ AKTYWNOŚĆ W INTERNECIE!
- Kluczem jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate artykuły, buduj listę czytelników i... stale się edukuj!

Dołącz do NAS!

Wstępna weryfikacja nowej firmy PTC/bux (0)

wtorek, czerwca 09, 2009 by , under ,

Polega na porównaniu cen klika i klika poleconego z cenami pakietów reklam np. jeśli klikniesz reklame za 0.01$ to admin ptc/buxa musi tyle zapłacić Tobie i w zależności od programu określoną prowizje osobie, która Cię poleciła. Jeśli założymy 100% zarobek z poleconego, admin musi wypłacić 0.02$ za jednego klika = 0.01$ dla Ciebie i 0.01$ dla tego kto Cię zaprosił do programu. 

Czyli za pakiet 1000 wizyt reklamodawca musi zapłacić adminowi...

0.02$ x 1000 = 20$

20$ to jest minimum, aby admin wyszedł na zero!

Ta zależność jest bardzo ważna, gdyż po szybkiej analizie można wstępnie zweryfikować szanse programu na przetrwanie!edit post

0 Reply to "Wstępna weryfikacja nowej firmy PTC/bux"

Prześlij komentarz