Zarabianie przez Klikanie - Stabilne Firmy GPT

Analiza serwisów Get Paid To. Tylko respektowane programy z krystalicznie czystą opinią wśród użytkowników. Zarabianie przez klikanie jest dochodowe gdy korzysta się ze stabilnych źródeł! Zapraszam!

Cash Balance Reader» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


- Klikałem, dlatego widzisz tą stronę, ale już nie klikam i nikomu tego sposobu zarabiania nie polecam! Sprawdziłem, nie warto. SZKODA CZASU NA TAKĄ AKTYWNOŚĆ W INTERNECIE!
- Kluczem jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate artykuły, buduj listę czytelników i... stale się edukuj!

Dołącz do NAS!

Quick Tab Change, program autorstwa Jay'a Hines'a, umożliwia szybsze zarabianie kredytów w serwisach Traffic Exchange poprzez łatwą konfiguracje jednoklawiszowego skrótu na klawiaturze lub myszce do przełączania kart w przeglądarce (wykorzystanie myszki dostępne tylko w wersji PRO).

Dzięki temu klikanie staje się bardziej produktywne i mniej męczące. Zwiększa wydajność pracy w TE o 40%! Według mnie, niezbędne narzędzie klikaczy, zarówno w TE jak i w PTC! Aktywność w tych dwóch kategoriach GPT polega przecież na tym samym - przeglądaniu reklam z poziomu przeglądarki internetowej:) Każdy klikacz przyzna, że najbardziej irytujące jest machanie myszką po całym ekranie i przełączanie kart - QTC to eliminuje! 


Jak to wygląda? Otwieram 5 TE na 5 kartach i zaczynam kolejno surfować, jeśli po wejściu na karte, czas timera jeszcze nie upłynął - loguje się do następnego serwisu. Chodzi o to, żeby timer czekał na Ciebie, a nie odwrotnie - możesz jednocześnie otworzyć tyle programów, na ile pozwoli Twój sprzęt i łącze. Po wyklikaniu 50 stron, wylogowuje się i na ten samej karcie otwieram następny TE. 
No i właśnie, kończąc tą sekwencje zostają 2-3 serwisy, które mają dłuższy timer. Wówczas z nudy:) loguje się do moich PTC i równie wydajnie stukam kredyty i centy:) Tak robie od kilku dni i naprawdę, mocno polecam!
Użytkownicy TE i PTC, niestosujący Quick Tab Change marnują czas i pieniądze!!!  
Innym rozwiązaniem jest stały skrót - ctrl + tab - jednak i tak QTC jest 10% szybsze!
Aby mieć dostęp do serwisu zarejestruj się klikając tu. Jeżeli natychmiast chcesz softa kliknij tu
REJESTRACJA W QTC
1. Kliknij w obrazek, a na wyświetlonej stronie Download NOW!
2. Wpisz dane - tylko adres email musi być realny dla potwierdzenia. Jeśli wpiszesz paypala otrzymasz 80% prowizji za referala, który zrobił upgrade konta! 
3. Na tej stronie jest informacja, abyś dodał do swojej listy emailowej, adres quicktabchange@jayhines.com (nie musisz tego robić jeśli nie używasz konta email z silnym filtrem antyspamowym). Sprawdź w skrzynce odbiorczej czy nie masz wiadomości, w której jest link potwierdzający. Po potwierdzeniu otrzymasz emaila z hasłem i będziesz mógł się zalogować aby zassać softa.
4. Po zalogowaniu kliknij Download
5. Kliknij Windows Installer Zipped Directory aby pobrać plik.
6. Otwórz pobrane archiwum (np. winrar) i wypakuj wszystkie pliki do wcześniej przygotowanego folderu. Kliknij Quick Tab Change.exe. Wybierz klawisz, który Cię interesuje np. TAB i naciśnij Set Hotkey. To wszystko! Sprawdź sam, jak to proste ułatwienie przyspiesza prace:)edit post

0 Reply to "Quick Tab Change - Niezbędne narzędzie TE...i PTC!"

Prześlij komentarz