Zarabianie przez Klikanie - Stabilne Firmy GPT

Analiza serwisów Get Paid To. Tylko respektowane programy z krystalicznie czystą opinią wśród użytkowników. Zarabianie przez klikanie jest dochodowe gdy korzysta się ze stabilnych źródeł! Zapraszam!

Cash Balance Reader» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


- Klikałem, dlatego widzisz tą stronę, ale już nie klikam i nikomu tego sposobu zarabiania nie polecam! Sprawdziłem, nie warto. SZKODA CZASU NA TAKĄ AKTYWNOŚĆ W INTERNECIE!
- Kluczem jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate artykuły, buduj listę czytelników i... stale się edukuj!

Dołącz do NAS!

TakeTheInternetBack (0)

sobota, maja 09, 2009 by , under ,

TakeTheInternetBack.com - firma typu PTR(PTE).

  • Data powstania - listopad 2006.
  • Minimum 50$ via PayPal, 55$ czek, zawsze pierwszego dnia miesiąca.
  • System płatności w tej firmie jest unikalny jak na PTR i polega na współwłasności określanej punktowo. Aby stać się jej pełnym członkiem - współwłaścicielem należy polecić 2 osoby do programu i aktywnie potwierdzać odebrane emaile. Po 180 dniach status dożywotniego partnera.
  • Zarabiasz 1pkt za email, 3pkt za poleconego, 1pkt za poleconego poleconego. Zgromadzone punkty określają poziom współwłasności i procentowe dochody.
  • Dochód reklamowy firmy jest dzielony następująco: 10% koszty administracyjne i zarobek twórców serwisu, 45% wypłaty dla członków i 45% inwestycje oraz rozwój firmy.edit post

0 Reply to "TakeTheInternetBack"

Prześlij komentarz