Zarabianie przez Klikanie - Stabilne Firmy GPT

Analiza serwisów Get Paid To. Tylko respektowane programy z krystalicznie czystą opinią wśród użytkowników. Zarabianie przez klikanie jest dochodowe gdy korzysta się ze stabilnych źródeł! Zapraszam!

Cash Balance Reader» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


- Klikałem, dlatego widzisz tą stronę, ale już nie klikam i nikomu tego sposobu zarabiania nie polecam! Sprawdziłem, nie warto. SZKODA CZASU NA TAKĄ AKTYWNOŚĆ W INTERNECIE!
- Kluczem jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate artykuły, buduj listę czytelników i... stale się edukuj!

Dołącz do NAS!

Bezpieczeństwo! (0)

sobota, maja 09, 2009 by , under

Każda pieniężna dziedzina jest podatna na oszustwa, także GPT zostało zarażone tym problemem. Niestety (lub stety) tylko bieżący monitoring wypłacalności programu jest sprawdzonym narzędziem kontroli rodzących się scamów. Na szczęście w sieci można znaleść wiele niezależnych stron traktujących problem niewypłacalności bardzo poważnie

Nowy program samodzielnie i często trafnie można ocenić zwracając uwagę na powtarzające się cechy scamów. Oto one:
- Brak forum - Scam od początku. Brak możliwości wymiany uwag, opini i ewentualnych skarg między uczestnikami programu (i adminem)
- Brak odpowiedzi admina na zadane pytanie w ciągu 48h lub skasowany post na forum dotyczący niezrealizowanej wypłaty - scam 96%
- Admin to stary oszust (scammer) lub nowy właściciel witryny - Pomocne jest skonsultowanie się na forum lub skorzystanie z WHO.IS wyszukiwarki ustalającej właściciela/administratora określonego serwisu
- Podejrzany, tandetny interfejs strony (darmowy skrypt) - scam 85%
- Więcej niż 0.01$/klik dla standardowego uczestnika i 0.015 dla premium - scam 70%
- Wypłaty tylko dla kont premium - scam
- Kwota minimalnej wypłaty ze strony głównej niezgodna z kwotą określoną w Warunkach Serwisu (TOS) - scam
- Program płacący tylko niektórym uczestnikom. Cwany manewr scamera gdyż wywołuje to skrajne opinie na forach ale nadal taki serwis zyskuje nowych członków - scam

Wskazówki zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa:
- Według wielu ekspertów ponad 90% buxów to scamy lub w przyszłości nimi będą. Niebezpieczne jest to, że gromadzą one hasła, loginy i emaile swoich członków które później mogą wykorzystać!
- Hasło musi zawierać cyfry i litery - mało przewidywalne jak najbardziej kombinacyjne!
- Nigdy nie używaj tego samego hasła do wszystkich programów GPT, adresów email, szczególnie kont w bankach internetowych (alertpay, paypal itp)
- Inwestuj pieniądze tylko w totalnie zweryfikowanych programach (moje rekomendacje) jednak mimo wszystko przed inwestycją sprawdź ponownie program.
- Często czytaj blogi i fora o GPT, monitoruj listy scamów i podejrzanych stronedit post

0 Reply to "Bezpieczeństwo!"

Prześlij komentarz