Zarabianie przez Klikanie - Stabilne Firmy GPT

Analiza serwisów Get Paid To. Tylko respektowane programy z krystalicznie czystą opinią wśród użytkowników. Zarabianie przez klikanie jest dochodowe gdy korzysta się ze stabilnych źródeł! Zapraszam!

Cash Balance Reader» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


- Klikałem, dlatego widzisz tą stronę, ale już nie klikam i nikomu tego sposobu zarabiania nie polecam! Sprawdziłem, nie warto. SZKODA CZASU NA TAKĄ AKTYWNOŚĆ W INTERNECIE!
- Kluczem jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate artykuły, buduj listę czytelników i... stale się edukuj!

Dołącz do NAS!

Rejestracja (0)

sobota, maja 09, 2009 by , under ,

Po zaakceptowaniu reguł danego programu kliknij w baner lub reflink który znajdziesz pod charakterystyką każdego z nich, wówczas wyświetli się strona główna serwisu na której musisz znaleść "register" (rejestracja) lub "join" (dołącz) i kliknąć (często link do rejestracji jest umieszczony w prawym górnym rogu strony jednak nie zawsze). Poniżej prezentuje jak szybko i bezboleśnie wypełnić formularz rejestracyjny, który się wyświetli:

- USERNAME (3-15 characters - no special characters) - nazwa użytkownika (3-15 znaków - bez znaków specjalnych)

- PASSWORD (at least 6 characters - no special characters) - hasło (przynajmniej 6 znaków - bez znaków specjalnych) Staraj się używać innych haseł w różnych programach.

- CONFIRM PASSWORD - potwierdzenie hasła. Wpisz hasło ponownie.

- EMAIL ADDRESS - adres email. Wpisz swój aktywny adres email, gdyż niektóre serwisy wysyłają kody aktywujące konto na ten adres.

- CONFIRM EMAIL ADDRESS - potwierdzenie adresu email.

- ALERTPAY/PAYPAL EMAIL ADDRESS FOR PAYMENTS - adres email w alertpay/paypal do wypłat. wskazówka: dopóki nie zechcesz przelać zarobionych pieniędzy nie musisz rejestrować się w banku internetowym a tu poprostu wpisujesz adres email, który zarejestrujesz w banku później np.jak zgromadzisz kwote minimalną do przelewu (możesz użyć 1 adresu, tego samego co wpisałeś wyżej)

- YOUR COUNTRY - Twój kraj

- REFERRER (if any) - polecający (jeśli jest jakiś). Tu powinno być wpisane cosaostra jeśli nie jest to wpisz.

- I ACCEPT THE TERMS OF SERVICE - akceptuje warunki serwisu. Zaznacz okienko

- SECURITY CODE (click to reload) - kod bezpieczeństwa. Przepisz dokładnie kod z okienka! (kliknij aby przeładować) Funkcja potrzebna gdy wyświetlony kod z obrazka jest mało czytelny, klikasz i ukazuje się nowy kod do przepisania.

Jeśli wszystko gotowe na dole formularza kliknij "register". Po udanej rejestracji zaloguj się na swoim profilu i zacznij zarabiać!edit post

0 Reply to "Rejestracja"

Prześlij komentarz