Zarabianie przez Klikanie - Stabilne Firmy GPT

Analiza serwisów Get Paid To. Tylko respektowane programy z krystalicznie czystą opinią wśród użytkowników. Zarabianie przez klikanie jest dochodowe gdy korzysta się ze stabilnych źródeł! Zapraszam!

Cash Balance Reader» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


- Klikałem, dlatego widzisz tą stronę, ale już nie klikam i nikomu tego sposobu zarabiania nie polecam! Sprawdziłem, nie warto. SZKODA CZASU NA TAKĄ AKTYWNOŚĆ W INTERNECIE!
- Kluczem jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate artykuły, buduj listę czytelników i... stale się edukuj!

Dołącz do NAS!

Natura GPT - PTC (0)

poniedziałek, maja 25, 2009 by , under , ,

Ten artykuł napisałem w oparciu o anglojęzyczną recenzje-recepte "Jak zarobić 1000$ miesięcznie pracując 10 minut dziennie?". Dotyczy on firm GPT płacących prowizje za aktywność poleconego w programie np. procent z jego zakupów lub zarobionych pieniędzy. (w oryginale odnosi się do ad-ventures4u.com (TE) i neobux.com).

Wiele osób za szybko rezygnuje z GPT szczególnie po kilkudolarowym proficie na przestrzeni miesięcy lub ta gorsza opcja, po zeskamieniu się ulubionego programu wówczas zarobionych drobnych nigdy nie zobaczą!

Jednak mało osób zdaje sobie sprawę, że każdy laik GPT na początku zalicza porażke - to jest nieuniknione w morzu scamów...jednak jeśli zdobędzie wiedze i doświadczenie wie jak odróżnić oszustów od uczciwych wydawców a wtedy może bezpiecznie rozwijać liste serwisów z których korzysta jednocześnie zwiększając potencjał zarobkowy. 

Wracając do niskich stawek - sekret jest paradoksalnie oczywisty... ale tylko w połowie gdyż cała strategia to zdobywanie nowych poleconych (to jest jasne i klarowne, na tym polegają te serwisy!) jednak aby zdobyci referale zostali aktywni w programie również muszą być zadowoleni z pracy w nim, muszą wiedzieć jak działać na rynku marketingowym aby łapać nowych poleconych dla siebie.

Właśnie dlatego tak ważna jest edukacja swoich referali, udostępnienie im sprawdzonych źródeł i metod jest niezbędne gdyż ze wzrostem ich skuteczności wzrośnie ich zadowolenie, będą trwale aktywni w GPT widząc odpowiednie resultaty! O tym wielu zapomina i przez to wielu rezygnuje... a nie musi tak być.

Strategia polega na osiągnięciu 1000$ profitu dzięki 10minutowej pracy w ciągu dnia (autor artykułu twierdzi, że tyle wyjmuje z ad-ventures, osobiście wierze w sume przy dużej liczbie referali ale na początku potrzeba zdecydowanie więcej czasu niż 10 min!) A więc zaczynamy, regularnie klikamy reklamy a zarobione punkty/pieniądze przeznaczamy na reklame w tych samych programach podobnych serwisów, których użytkownicy szukają dokładnie tego co promujemy czyli dodatkowego źródła dochodu! (np. zarobione w neobux przeznaczam na reklame ad-ventures w neobux). Aby zwiększyć efekt kampani reklamowej określonego programu musisz:

  • prześwietlić serwis w którym chcesz reklamować pod kątem obecności Twojej reklamy - dublować można jednak to obniża skuteczność!(najlepiej żeby nikt nie reklamował ad-ventures w neobux)
  • możesz również szybko wchodzić w nowości i intensywnie promować łapiąc wielu referali, jednak przy GPT jest to ryzykowne gdyż żywotność wielu serwisów jest kilkumiesięczna
  • warto zwrócić uwage na opcje PTP czyli Paid to Promote, zapłata za promocje tzn. określona stawka za 1000 wyświetleń reflinka (zgodnie z przykładem, byłoby idealnie gdyby ad-ventures oferowało PTP w neobuxie wówczas zarabiałbyś dodatkową prowizje z ad-ventures za reklame ich oferty jednocześnie łapiąc nowych referali:)
  • aby rozsądnie wykorzystać dostępny potencjał staraj się reklamować serwisy, które płacą dużo za referala w programach, w których reklame umieścisz stosunkowo tanio
Także najważniejsza jest reklama - bez niej nie ma efektu gdyż samotne klikanie jest mało produktywne. A więc reklama przyniesie Ci nowych poleconych, którym musisz przedstawić efektywne strategie marketingowe. Pamiętaj aby referal permanentnie zainteresował się GPT musi widzieć resultaty swoich działań! To jest krytyczny warunek - edukacja a później duplikacja strategii i zarabiają wszyscy! Zadowolony referal stopniowo osiąga większą prowizje jednocześnie zmniejszając nakład pracy - wykupuje kolejne pakiety reklamowe dzięki czemu wszyscy mają więcej reklam do wyklikania oraz nowe źródła zarobkowania = większa prowizja!

W ciągu pół roku autor źródłowego tekstu osiągnął rekordowy profit w wysokości 933$ plus 150$ w bonusach (ad-ventures). Następnie tą samą strategie zastosował w neobuxie uzyskując podobne efekty. Ważne aby wybierać serwisy, które płacą wysoko za kliki (np.buxy czyli najczęściej cent za klika) ale jednocześnie cieszą się nieskazitelną opinią na rynku GPT.

Pamiętaj aby nie narażać domowego budżetu inwestuj tylko pieniądze zarobione w GPT! Bądź cierpliwy to pomoże omijać 'cudowne' niewypłacalne programy i zagwarantuje bezpieczny start - niestracisz zapału widząc efekty! Recenzje wiarygodnych serwisów znajdziesz na tym blogu. Po osiągnięciu założonego celu z jednym programem, dołącz do następnego lub wybierz kilka jednocześnie jeśli dysponujesz wolnym czasem. W sprawnym werbowaniu nowych poleconych pomoże ten artykuł dlatego przekaż go swoim referalom aby zrozumieli sens GPT i bezpiecznie wystartowali, podobnie jak Ty.

Znalezienie poleconych, którzy chcą realnie profitować z sieci nie jest trudne! Doskonale wiesz gdzie oni są bo jesteś jednym z nich! W sieci są ich tysiące i każdego dnia pojawiają się nowi pragnący zgłębić tajemnice! Jedyne co musisz zrobić to upewnić się, że przeczytali ten artykuł!
W internecie znajdziesz mnóstwo programów 'gwarantujących' za niską miesięczną opłate budowe lini referali jednak zdecydowana większość z nich to zwykłe scamy dojące regularnie małe sumy od tysięcy naiwnych użytkowników!

Osobiście, jedynym serwisem, w którym uiszczam miesięczną opłate w wysokości 10$ to Global Domains International - najlepszy MLM (szczegóły na prawym panelu). Natomiast jedynym pewnym matrixem z jednorazową opłatą 7$ jest ez2x2.com (prawy panel) - 6 poleconych do wypełnienia i 520$ prowizji!  

Programy GPT są najczęściej bezpłatne a ich mnogość pozwala na budowe wystarczającego źródła dochodu. Nie jest to plan szybkiego wzbogacenia się ale gdy osiągniesz 1000$ miesięcznie Twoje spojrzenie na GPT drastycznie się zmieni!

Kluczowe elementy sukcesu w GPT to pewne serwisy, edukacja referali i systematyczność!edit post

0 Reply to "Natura GPT - PTC"

Prześlij komentarz