Zarabianie przez Klikanie - Stabilne Firmy GPT

Analiza serwisów Get Paid To. Tylko respektowane programy z krystalicznie czystą opinią wśród użytkowników. Zarabianie przez klikanie jest dochodowe gdy korzysta się ze stabilnych źródeł! Zapraszam!

Cash Balance Reader» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


- Klikałem, dlatego widzisz tą stronę, ale już nie klikam i nikomu tego sposobu zarabiania nie polecam! Sprawdziłem, nie warto. SZKODA CZASU NA TAKĄ AKTYWNOŚĆ W INTERNECIE!
- Kluczem jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate artykuły, buduj listę czytelników i... stale się edukuj!

Dołącz do NAS!

YouCubez (0)

sobota, maja 09, 2009 by , under , ,


data powstania: grudzień 2006
wypłacalność: zweryfikowana
sposób płatności: alertpay & paypal
czas oczekiwania na wypłate: do 48h
minimalna wypłata: ks 6£, kp 3£
wartość kliknięcia: cuby pieniężne do 0.015£, cuby standardowe ks 100=1£ kp 50=1£
wartość kliknięcia poleconego: do 0.006£ ref na 1 poziomie, do 0.003£ ref na 2 poziomie
ceny kont premium: 2£/m, 6£/6m, 10£/rok
ceny pakietów poleconych: 1=0.50£
ceny reklam: 1klik od 0.001£, 1baner od 1$/tydzien, 1cube=1$ -> swojego cuba skojarzasz ze stroną którą zamierzasz promować i gdy zwiększasz jego wartość (cube funds) zmienia on pozycje na bardziej podatną na kliki użytkowników, wartość cuba zwiększasz poprzez: jego promocje - traffic (ks 50wizyt=1£, kp 30=1£), naszych nowych poleconych (ks 1=1£, kp 1=2£), regularne logowanie do serwisu (ks 30=1£, kp 15=1£), klikanie w cuby standardowe (ks 100=1£, kp 50=1£), wypenianie ankiet/ofert (ks,kp 5£-15£), granie w gry (ks 40=1£, kp 20=1£), wysyłanie zaproszeń (ks 15=1£, kp 8=1£)
inne sposoby zarobku: do 20% z zakupów referali z 1 poziomu, do 10% z zakupów referali z 2 poziomu
inne cechy: wartość cuba (cube funds) - środki z tego konta nie mogą być wypłacone ani dodane do konta pieniężnego (account funds) - natomiast to konto służy tylko i wyłącznie do robienia zakupów w serwisie; zarobek (earnings) jest generowany za kliki w cuby pieniężne, możliwość wypłaty lub transferu zgromadzonych środków na account funds

Forma You-cubez.com jest unikalna, ciekawy skrypt oparty o szcześciany/kostki sprawia, że praca w tym programie jest wygodna i intuicyjna. Doskonały serwis do promocji własnych reflinków.edit post

0 Reply to "YouCubez"

Prześlij komentarz